Menu

streets of warsaw

ulice warszawy

Wpisy otagowane : torba

What

mpaulk

Hm, kolejny wpis, do którego zabierałam się od dawna. Moja ulubiona torebka, vintage'owy okaz, w posiadaniu rodzinnym od dziesięcioleci:

 

Ma co najmniej +/- 30 lat, zapewne pochodzi z połowy lat 70., może z końcówki tej dekady. Kiedyś była znacznie jaśniejsza, treraz ma miodowo-camelowy kolor.

 

Nie wiem, jaka to marka, bo napis "beauty" to chyba nie jest nazwa własna. Zwykle jest w pozycji horyzontalnej, ale ja przekręcam go wertykalnie. You know, what I mean, eh? Teraz to kopertówka (clutch), kiedyś można było doczepić do niej długi wąski pasek i zmienić w torebkę na ramię, ale jakoś po drodze udało mi się zgubić pasek, i teraz jedynie te napy przypominają stare czasy podwójnej tożsamości:

Zwykle w środku można znaleźć:

 

Czyli: gumy do rzucia, antybakteryjny żel do rąk, Ricoh od brata, kredkę do oczu Clinique (coco shimer i starry plum), puder Chanel translucent, słuchawki do iPhone'a, błyszczyk JK Jemma Kidd (ostatnio kolor Undress, zamiennie ze szminką MACa lub/i Carmeksem).

Ale zawsze, ZAWSZE!, ostatnio mam przy sobie tego pana:

Terminator, model T.R.I.P-600. Dla przyjaciół Termi.

 

Szafiarska konkurencja

mpaulk
Tak, powtarzając za kimś, za Ryfką może?, szafiarki stanowią nieuczciwą konkurencję.

Idą i wygrywają, i innym szans nie dają. I tak jest co konkurs. Organizatorzy powinni stworzyć osobną konkurencję. Szafiarki only. Bo inaczej z góry wiadomo, kto wygra.Superkaro na Warsaw Fashion Street, Krak. Przedmieście

Konsekwencja stylu

mpaulk
Zachwyciłam się, naprawdę, i to nie tylko z powodu okularów :).
Maja, spotkana przy wejściu/wyjściu z metra, zna trendy i umie je miksować z konsekwencją godną pozazdroszczenia:ul. Andersa, Metro Ratusz

Nic dodać, nic ująć

mpaulk
Świetne buty, różowe skarpetki (i podwinięte nogawki)! Torebka, płaszcz, a do tego - czerwono-wiśniowa szminka:
ul. Przeskok 2

© streets of warsaw
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci